Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

ALARM SİSTEMLERİ

Alarm sistemleri sizin güvende ve huzur olmanız için tasarlanmış son teknolojiye sahip elektronik sistemlerdir.Alarm sistemleri ihtiyaca göre şekillenmektedir.Bunlar;

Hırsız alarm sistemleri:Güvenlik sistemlerinde hırsızlara karşı korumak amaçlı en etkili önlem profesyonel hırsız alarm sistemleridir.

Genel olarak alarm sistemleri eviniz ve işyerinizi dışarıdan gelebilecek hırsızlıklara karşı önlemek amaçlı kullanılmaktadır. Hırsızlık olaylarının meydana gelmeden kötü kişilerin olay yerinden uzaklaşması amaçlanmaktadır. Hırsız alarm sistemleri sadece hırsızlık olaylarına karşı önlem almanızı sağlamaz ilave olarak işyeriniz de yada evinizdeki acil durumlara karşı erken müdahale yapılmasını sağlamaktadır. Örneğin evinizde aniden fenalaşan yakınınız için ambulans talebinde buluna bilirsiniz. Bu işlemi sadece tek bir düğmeye basarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Önceden adres bilgileriniz sistem üzerinde kayıtlı olduğu için yeniden adres vermenize gerek kalmadan ekipler yerinizi kısa sürede bulabilmektedir. Hırsız alarm sistemleri olası acil durumlarda sistem üzerinde bağlı olan harici dış ortam siren sesi sayesinde çevreye 120 db gücünde yüksek bir sesle ikaz vermektedir. Bu durum kötü niyetli kişilerin olay yerinden hızla uzaklaşmasını sağlamaktadır. Güvenli ve huzurlu bir yaşam için geç olmadan önlemlerinizi alın. Kaliteli ve profesyonel sistemler için bizimle iletişime geçin.